סוכנות אופנועים

דוקאטי נוסדה בשנת 1926 בבולוניה שבאיטליה, החברה הוקמה על ידי שלושה אחים: ברונו, מרצ'לו ואדריאנו דוקאטי. דוקאטי מתמחה בעיקר בייצור אופנועי כביש ומשקיעה חלק גדול מפעילותה בעולם המרוצים והספורט המוטורי. דוקאטי בישראל מאמצע שנות ה-70 של המאה הקודמת, בין הדגמים שהתגלגלו ארצה גם הגיעו יצירות כמו הדארמה, SS750, MHR900 ועוד.

לחצו כאן לקריאה נוספת על ההיסטוריה של דוקאטי.

במהלך שנת 2008 סוכנות אופנועי דוקאטי עבר לחברת ליגל אופנועים. ב-12 שנים האחרונות מאז שעברה לידי ליגל אופנועים חווה דוקאטי פריחה ושגשוג בישראל שהשיא היה בשנת 2019 עם מכירות של 138 אופנועי דוקאטי חדשים שעלו לכבישי ישראל. חוץ משירותי מכירת אופנועים חדשים, בדוקאטי ישראל תוכל למצוא שירותי מוסך ומחסן שבו תמצא את כל החלקים הדרושים בשבילך ובשביל הדוקאטי שלך. לקוחות המותג נהנים ממגוון פעילויות כמו: מועדון רוכבים גדול ומבוסס (DOC ISRAEL), ימי מסלול, הרצאות, הנחות מיוחדת וטיולים בחו"ל עם האופנועים הפרטיים שלהם, הכל כדי שהלקוח שלנו יקבל את חווית הפרימיום שהוא דורש ממותג עלית ויוקרתי כמו דוקאטי.

סוכנות האופנועים דוקאטי ישראל ממוקמת ברחוב המסגר 58 בתל אביב. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהסוכנות ומאולם התצוגה הראשי.